Etro

Słynny włoski producent zaproponował w tym roku jedenaście nowych tkanin. Znów pojawiły się wzory paisley, tak charakterystyczne dla ETRO, choć w spokojniejszych niż dotychczas kolorach.
Są tu i lampasy, nadruki i żakardy wykonane z bawełny, bawełny z wełną, wełny z wiskozą i jedwabiem, jak na eleganckie tkaniny przystało.

Gruby wełniano-bawłniany zakard, w delikatnych kolorach, przypomina klasyczne wzory ETRO, które, dzięki surowości materiału, zyskują całkiem nowe oblicze. Dla odważnych i miłośników egzotyki znalazły się w nowej kolekcji ETRO poliestrowe ikaty, o oryginalnych zestawieniach barw, w 4 wariantach kolorystycznych. Dzięki zbieżności kolorów na obu wzorach, ikaty mogą się wzajemnie uzupełniać.

Nie mogło zabraknąć gładkich tkanin w kilkudziesięciu kolorach, mogących z powodzeniem służyć jako baza dla bardziej złożonych projektów.
Mamy tu bawełniany sztruks, bawełniany denim i nową poliestrowo-jedwabną taftę.

Kolekcja ETRO 2017 jest różnorodna, eklektyczna, dobrze przemyślana i skomponowana tak, aby odwołując się do charakterystycznych motywów, zaskoczyła nas nową wersją wzoru, nieoczekiwanym zestawieniem kolorów czy nietypowym składem, będąc przy tym kontynuacją wcześniejszych kolekcji, z którymi może tworzyć harmonijną całość.

Jak zwykle ETRO zadbało o to, aby w kolekcji znalazły się tkaniny tapicerskie i dekoracyjne.


Tkaniny dekoracyjne, zasłony, dekoracje okienne, tkaniny obiciowe, karnisze, wykonawstwo, aranżacje.
Jesteś zainteresowany zamówieniem?
tel. +48 606 496 666
e-mail: rodart@rodart.pl.
Firma Rodart Sp. z o.o. jest wpisana pod numerem KRS 0000357945; NIP 5252482107;
REGON 142444379.