O firmie

Dwie energiczne kobiety – Francoise Bourbon, doświadczona francuska dekoratorka i Barbara Rodowicz (obok na zdjęciu), scenografka po Yale University (USA) – stały się pionierkami tkanin dekoracyjnych na polskim rynku. Zaczęły współpracę jeszcze w latach 90-tych, kiedy sklepów z tkaninami dekoracyjnymi na tak wysokim poziomie nie było.

Dlatego firma może poszczycić się wieloletnią tradycją, doświadczeniem i corocznymi wizytami na szkoleniach w Paryżu, gdzie właścicielki, wraz z innymi dekoratorami z całego świata, zaznajamiają się z najnowszymi trendami w świecie dekoracji wnętrz.

Wówczas oferta firmy uzupełniana jest o najnowsze kolekcje, a zdobycze z paryskiej wyprawy, w tym fantastyczne katalogi, można podziwiać przy ulicy Mokotowskiej – w uroczym saloniku przy miłej pogawędce i profesjonalnej obsłudze

Od 1993 roku firma zajmuje się doradztwem i projektami dotyczącymi wszystkiego co jest związane z wnętrzem. Od tkactwa, dywanów, obić tapicerskich, poduch, tapet tkaninowych po firanki, zasłony i pasmanterię.

Szeroka oferta, jaką dysponuje firma Rodart, pozwala na przygotowanie indywidualnego projektu dla każdego Klienta, po dokładnym uwzględnieniu jego potrzeb.

Firma Rodart zapewnia również wykonawstwo i montaż w pomieszczeniach Klienta.

Efekt satysfakcjonujący Klienta gwarantowany!

Tkaniny dekoracyjne, zasłony, dekoracje okienne, tkaniny obiciowe, karnisze, wykonawstwo, aranżacje.
Jesteś zainteresowany zamówieniem?
tel. +48 606 496 666
e-mail: rodart@rodart.pl.
Firma Rodart Sp. z o.o. jest wpisana pod numerem KRS 0000357945; NIP 5252482107;
REGON 142444379.